Meil on nüüd pakkuda hea uudis ja halb uudis. Kumb esimesena?
Olgu, hea uudis kõigepealt. Hea uudis on siis see, et kõik meie seebid on tehtud suurepärastest toorainetest. Oleme korduvalt uhkustanud, et enamus seebi sisse minevast kraamist sobiks põske pista ja nii ongi. Enne seebikivi ja eeterlike õlide lisamist ning söögikõlbmatuks seebiks saamist on kausi sees tõesti tipptasemel toidukvaliteediga materjal – õlid, rasvad, mesi, kaerahelbed, mooniseemned, ürdid, kitsepiim jm.
Ja hea uudis on see sellepärast, et aruka inimese ihu oskab seda külluslikku toredust hinnata. Mooniseemned koorivad õrnalt ja hellalt ning kitsepiim ja mesi teevad naha siidiseks. Mõnus! Ei tahaks ju suvalise palmirasva ja parabeenide seguga oma keha kokku määrida.
Aga kus on siis see halb uudis, küsite… Halb uudis on see, et osad siin ikkagi söövad seepi ja kohe isukalt. Saime kuulda kurba uudist, et meie hea kliendi saunas on hiired juba kaks seepi järjest nahka pistnud. Ja seda ei saa kuidagi ette heita – arukad loomad teavad, mis vahvaid hõrgutisi sinna sisse pandud on.
Kuna hiirte luksusliku käsitööseebiga toitmine läheb pisut kulukaks ja seebistunud rasvad eriti heaks suupisteks vist ei kvalifitseeru, lisasime oma tootevalikusse lihtsa metallist karbi, kuhu saad oma väärtusliku seebi kindlalt varjule panna. Enne karpi pistmist lase siis seebil kenasti ära kuivada. Nii et ikkagi kaks head uudist oli seekord.
Karbi leiad heade asjade osakonnast.
